• Paz. Eki 17th, 2021

Kars Ani Haber/Susuz Haber Ajansı

Kars 36 Spor’da Yeni Dönem !

Bykarsanihaber

Nis 7, 2021

Kars36 Spor Teknik Direktör Musa Şener, Kars ve Bölge Futbol menajeri Hakan Karaduman ve 11 yeni futbolcu tesislere gelerek göreve başladı!

Kars36 Spor Kulübü yönetiminin istifasının ardından, Harbiler Taraftar gurubu kurucusu Erkan Aydın “Kars36 Spor sahipsiz değildir” dedi ve kulübün yönetimine talip oldu. 3 Nisan 2021 tarihinde yapılan değişiklikle kulübü devralan Aydın ve yönetimi söz verdikleri gibi bugün Kulübün teknik heyeti ve yeni 11 futbolcu ile Bal Ligine hazırlıklarına başladılar.

Kars Spor tesislerine gelen teknik heyet ve futbolcuları Kulüp Başkanı Aydın ve kulüp yöneticileri karşıladı.

Kars36 Spor Teknik Direktör Musa Şener yaptığı açıklamada; “Bugün Kars36 Spor kulübümüzde görev yapmak üzere geldik. Şuan 15 futbolcu ile anlaşma yaptık tabi yönetim kurulu ve Başkanımız bu futbolcu arkadaşlarımız ile görüşme yapacaklar. Şuanda Kars36 Sporda futbolcu sıkıntısı yok. Ama bu çok ani gelişen bir durum oldu, ama biz buna rağmen Kars36 Spor Futbol takımını çok iyi bir yere gelebilmesi için elimizden gelen her şeyi en iyi şekilde yapacağız. Sezonumuz Kars halkına ve bizlere hayırlı olsun” dedi.

Kaynak : Volkan Karabağ

Sosyal Medyada Paylaş...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir